FOTELE DO STOŁU

22 października, 2018

Fotel do stołu to bardzo dobry pomysł! Miękki, wygodny, pozwala na dłuższe biesiady i ucztowania. Ale…nie każdy fotel nadaje się do stołu. Najważniejszy warunek to wysokość siedziska – ok. 45 cm, czyli tak, jak w krześle. Reszta, to już kwestia naszego gustu oraz dostępności miejsca przy stole.

FOTEL B-1523 / FAMEG

1

Interesujący model, który pięknie prezentuje się zarówno w gładkiej tkaninie, jak również w tkaninie we wzory. Fotel może być w wersji ażurowej, z wycięciem w oparciu, lub pełny, zabudowany. W każdej wygląda niesamowicie. A do tego proste, delikatne nóżki i wszystko dobrze wywarzone.

FOTEL A-1411 / FAMEG

2

To właściwie krzesło. Ale dla mnie, ze względu na dość szerokie, obejmujące oparcie, to raczej fotel. Niezwykle wygodny. Przepięknie wygląda w wersji 1411, gdzie oparcie jest z giętej sklejki. Może być w wielu kolorach, ale wersja chyba najpiękniejsza to dębowa. Przepiękny rysunek dębu niesamowicie wygląda na wygiętym oparciu. W wersji bardziej eleganckiej 1412 opacie jest tapicerowane. Tkanina na siedzisku i oparciu może być różna, jak również taka sama.

FOTEL B-9 ( z rodziną ) / FAMEG

3

Moje ulubione modele z giętego drewna bukowego. Wykonywane ręcznie, tą samą metodą od ponad 100 lat, kiedy to Michael Thonet odkrył właściwości drewna bukowego. Fotel lekki, graficzny, z wieloma opcjami: samo drewno ( w czerni wygląda jak rysunek ) , tapicerowane siedzisko i oparcie ( dwie opcje tapicerowania). Siedzisko i oparcie może być także wykonane z rafii. Podłokietniki mogą być bardziej fantazyjnie wygięte.

FOTEL SPECTRE / JADIK

4

Model z najnowszej kolekcji JADIK, doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy. Pięknie wyprofilowany, wydaje się być wypełniony powietrzem. Podobnie jak wszystkie fotele JADIK – jest niezwykle komfortowy. W opcji jest także krzesło bez podłokietników.

FOTEL RENSKE / JADIK

5

Jeden z wielu klasycznych modeli foteli do stołu. Szeroki, z wygodnymi podłokietnikami. Urody dodają piękne lamówki umieszczone po obrysie. Poza tym fotel nie ma więcej zdobień. Dzięki temu jest ponadczasowy. Oparcie lekko odchylone do tyłu, miękka poduszka na siedzisku – model idealny na długie obiady i przyjęcia. A przy tym bardzo elegancki.

6FOTEL INDIAN / JADIK

W propozycjach prezentujemy wybrane meble z oferty naszych partnerów – firmy JADIK oraz FAMEG. Wszystkie modele można zamówić u nas. Można także poznać całą ofertę.

Posiadamy wzorniki oraz próbniki tkanin.

No Responses