O mnie

     Od ponad 20 lat projektuję wnętrza i pomagam Inwestorom dopasować wnętrza nowych mieszkań lub domów do ich stylu życia, zainteresowań oraz upodobań i potrzeb.

       Ukończyłam Historię Sztuki na Uniwersytecie Wrocławskim. Po studiach rozpoczęłam pracę w Fabrykach Mebli FORTE S.A. Na początku projektowałam ekspozycje w salonach partnerskich, potem również stoiska targowe FORTE w Polsce i za granicą, a także meble. Za kolekcję mebli do sypialni otrzymałam Złoty Medal Targów Poznańskich.

      Przez kilka lat prowadziłam autorskie studio meblowe z meblami polskich producentów oraz meblami na zamówienie, wg moich projektów.

    Przygotowałam trzy kursy on-line dla Akademii Dobrego Projektu: kurs JAK ZAPROJEKTOWAĆ KUCHNIĘ, kurs PROJEKTOWANIE MEBLI I RYSUNKI DLA STOLARZA oraz kurs DRZWI WEWNĘTRZNE.  Kursy są z zakresu projektowania wnętrz i dedykowane osobom, które zawodowo zajmują się projektowaniem wnętrz. Kursy przechodzą obecnie aktualizację i są tymczasowo niedostępne. Ale możesz skorzystać z wiedzy w eBookach.  Omawiam w nich  podstawy planowania przestrzeni. Skierowane są one do osób, które zawodowo zajmują się projektowanie wnętrz, jak również dla tych, które chcą urządzić się samodzielnie i po swojemu.

Link do eBooków TUTAJ.

   Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się także na blogu oraz w mediach społecznościowych – na facebooku oraz na instagramie.

opinie - projekty mieszkań

opinie - kursy