O mnie

 

     Od ponad 20 lat projektuję wnętrza i pomagam Inwestorom dopasować wnętrza nowych mieszkań lub domów do ich stylu życia, zainteresowań oraz upodobań i potrzeb.

       Ukończyłam Historię Sztuki na Uniwersytecie Wrocławskim. Po studiach rozpoczęłam pracę w Fabrykach Mebli FORTE S.A. Na początku projektowałam ekspozycje w salonach partnerskich, potem również stoiska targowe FORTE w Polsce i za granicą, a także meble. Za kolekcję mebli do sypialni otrzymałam Złoty Medal Targów Poznańskich.

      Przez kilka lat prowadziłam autorskie studio meblowe z meblami gotowymi polskich producentów oraz meblami na zamówienie, wg moich projektów.

      Przygotowałam także trzy kursy on-line dla Akademii Dobrego Projektu. Kursy są z zakresu projektowania wnętrz i dedykowane osobom, które zawodowo zajmują się projektowaniem wnętrz. Kursy możesz zobaczyć tutaj: kurs o projektowaniu kuchni, kurs o drzwiach wewnętrznych oraz kurs o projektowaniu mebli i rysunkach dla stolarza.

   Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się także na blogu oraz w mediach społecznościowych – na facebooku oraz na instagramie.

opinie - projekty mieszkań

opinie - kursy