FOTELE DO STOŁU

Lipiec 27, 2018

Fotel do stołu to bardzo dobry pomysł! Miękki, wygodny, pozwala na dłuższe biesiady i ucztowania. Ale…nie każdy fotel nadaje się do stołu. Najważniejszy warunek to wysokość siedziska – ok. 45 cm, czyli tak, jak w krześle. Reszta, to już kwestia naszego gustu oraz dostępności miejsca przy stole.

FOTEL B-1523 / FAMEG


Interesujący model, który pięknie prezentuje się zarówno w gładkiej tkaninie, jak również w tkaninie we wzory. Fotel może być w wersji ażurowej, z wycięciem w oparciu, lub pełny, zabudowany.  W każdej wygląda niesamowicie. A do tego proste, delikatne nóżki i wszystko dobrze wywarzone. 
FOTEL A-1411 / FAMEGTo właściwie krzesło. Ale dla mnie, ze względu na dość szerokie, obejmujące oparcie, to raczej fotel. Niezwykle wygodny. Przepięknie wygląda w wersji 1411, gdzie oparcie jest z giętej sklejki. Może być w wielu kolorach, ale wersja chyba najpiękniejsza to dębowa. Przepiękny rysunek dębu niesamowicie wygląda na wygiętym oparciu. W wersji bardziej eleganckiej 1412 opacie jest tapicerowane. Tkanina na siedzisku i oparciu może być różna, jak również taka sama.
FOTEL B-9 ( z rodziną ) / FAMEG